Advanced SystemCare Ultimate 2017 Full v10.1.0.91 Türkçe indir

MxncZcz

Advanced SystemCare Ultimate 10.1.0.91 Full  Türkçe Tam indir

En Kapsamlı Koruma ve Bakım

Advanced SystemCare Ultimate, PC’nizi en iyi koşullarda çalıştırabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız hemen hemen bütün araçları içeren bir güvenlik ve optimizasyon yazılımı. IObit’in kapsamlı güvenlik ve optimizasyon yazılımı olarak firmanın Advanced SystemCare ve Antivirus 2013’ünün yerine geçiyor.

Deneyimli bir kullanıcı değilseniz bir PC’nin bakımını yapmak korkutucu ve sıkıntılı olabilir. IObit bunu dikkate almış ve Advanced SystemCare Ultimate’ı yeni başlayanlar için yeterince basit, ileri düzey kullanıcılar için ise yeterince güçlü hale getirmiş.
Unutmadan antivirüste içermekte
UVo18Ho

NOT: Antiviruste içermekte tavsiyemdir 

Sistem Kurtarma

Yanlış giden bir şeyler olursa Advanced SystemCare Ultimate bir ‘Kurtarma’ aracına da sahip. Buradan sistem kurtarma noktaları oluşturabiliyor ve görebiliyorsunuz. Kayıt dosyaları da yedekleniyor, böylelikle kötü bir şey olursa bunları da yeniden yükleyebiliyorsunuz. Bu özellikler oldukça temel. Advanced SystemCare Ultimate’ın kapsamlı bir yedekleme çözümüne sahip olduğunu görmek hoş olurdu.

Advanced SystemCare Ultimate’ın performansı iyi olmasına rağmen tam taramalar uzun sürebiliyor. Bakım yapılırken, disk birleştirme ve kayıt dosyalarını onarmada Advanced SystemCare Ultimate hızlı çalışıyor. Advanced SystemCare Ultimate’a neyin onarılması gerektiği kararını kullanıcıya bırakmadan onarımları otomatik yapma yetkisi de verilebiliyor. Bu da bakım sırasında zamandan ve düşünceden kazanmanızı sağlıyor.

Boyut: 82-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

Not: yama içerir antinizi kapatıp uygulayın

Resmi büyütmek için tıklayın.anlatım için semih kardeşimize teşekkürler

CAdvanced SystemCare Ultimate 

(((Alternatif)))

CAdvanced SystemCare Ultimate 

Son Yazılar
Bir cevap bırakın