Internet Download Manager 6.28 Build 12 Katılımsız Türkçe Full İndir

internet_download_manager_2014_full_indir

Internet Download Manager 6.28 Build 12 Katılımsız Türkçe Full İndir

Internet Download Manager full final indir,IDM – İnternet İndirme Yöneticisi

Internet Download Manager diğer adlarıyla IDM veya IDMAN dosya indirme hızını arttırarak size zaman kazandıran, yarıda kalan indirme işlemlerinize kaldıkları yerden devam etmenize olanak sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir dosya indirme yöneticisidir.

Bu program ile bağlantınızın kesilmesi sonucunda yarıda kalan download işlemlerinize kaldığı yerden devam edebilir, dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir ve ne zaman indirileceğini ayarlayabilirsiniz. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Internet Download Manager FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerine, proxy sunucularına, güvenlik duvarlarına (firewall), çerezlere (cookie), MP3 ses dosyalarına ve MPEG video içeriklerine destek barındırıyor. Internet Explorer, Firefox ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilen yazılım sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Popülerleşen video sitelerinden direkt olarak içerik indirebildiğiniz Internet Download Manager sade ve basit arayüzü ile her türden kullanıcıya hitap ediyor. Birçok alternatif ve ücretsiz dosya indirme yöneticisine ücretli ve profesyonel bir çözüm programı olarak rakip durumunda bulunan yazılım

mVLaQZ2

Boyut:7-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifre: menzil

Platform: Windows tümü

FİNAL SÜRÜMÜ KATILIMSIZ  YENİİİİİ 

İnternet indirme yöneticisi

(((Alternatif)))

İnternet indirme yöneticisi

İDM GÜNCELLENDİ FAKE SORUNU DÜZELTİLDİ. ESKİYİ SİLİP KURUN


NOT: eski idm silmeden kurmayın ccleaner ile temizleyip kurunuz
sitede normal kurulumda mevcut.
NOT: Antinizi kapatıp kurunuz

EasyCapture12

Değerlendirme
summary :
rating : 10
Son Yazılar
Bir cevap bırakın