Multi USB Guard v1.0 Final (Usb Bellek Koruma Programı)

USBFlash diskler ve harici usb taşınabilir disklere virüs bulaşmasını önlediği gibi flash diskleri tamamen koruma altına alır virüs geçirmez hale getirir.Şu anda, USB depolama tehlikeli içeriği ile enfeksiyon yaygın bir kaynak olduğunu ve kötü niyetli programları çok hızlı antivirüs şirketleri kullanıcıların potansiyel risk altında olacağı süreyi en aza indirmek için mümkün olduğunca hızlı güncellemeleri serbest bırakmak zorunda olduğunu yaymak. Ne yazık ki, çoğu virüsten koruma şirketi bu yapamıyoruz – onlar zaten bulaşmış kez kullanıcıların sık güncellemeleri alırsınız. Proaktif koruma ve çözüme dayalı Bizim yeni teknoloji blok tehditleri USB sürücü olursa olsun, kötü amaçlı programlar bilinen veya bilinmeyen aracılığıyla bilgisayarınıza saldırmak için çalıştığınız tüm tehditlere karşı bilgisayarınızı koruyabilirsiniz.

Devamı için
Çoklu USB Kalkanı

Çoklu USB Shield gerçek zamanlı monitör ve USB sürücü yoluyla bilgisayarınızı ele alabilir tüm tehditlere karşı bilgisayarınızı korur. Bu yenilikçi proaktif teknolojisine dayanan tehditleri engeller ve hiçbir imza güncellemelerini gerektirir.

Çoklu USB Tarama

Çoklu USB Tarama USB sürücü ve potansiyel zararlı davranışları denetler taramak için buluşsal analiz kullanır. Sezgisel yöntemler yanlış pozitif ortadan kaldırır ve önemli ölçüde yeni ve bilinmeyen zararlı programları tespit oranları artar. Şüpheli olarak tespit edilen dosyalar güvensiz vardır.

Çoklu Hafıza Kalkanı

Çoklu Bellek Kalkanı, analiz sonucuna ve virüs davranış kurallarını özetleyebilir, ayrıca antivirüs uzmanları tarafından virüsün tanımlanması deneyimleri ile entegre. Gerçek zamanlı olarak tüm idam uygulamaları hafıza izler ve bloklar kötü amaçlı programlar.

Karantina Multi

Şüpheli zararlı güvenli karantinada uzakta kilitlenebilir. Bu işlev ne de bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez, böylece İşte kötü amaçlı yazılım şifreli bir biçimde saklanır.

Multi Tamir Sistemi

Çok sık, çeşitli kötü niyetli programları kayıt defterini değiştirmek ve geçici internet rehberi kalmak. RepairSystem Bilgisayarınızda zararlı değişiklikleri geri ve gereksiz dosyaları ve geçici internet rehberi kalmak kötü niyetli programları silebilirsiniz.

Çoklu Start-up

Kötü niyetli programların çoğu başlangıç ​​kayıt defteri girdisini otomatik olarak kendilerini ekleyin. Autostart Windows sistem başlatma sırasında yürütülen uygulamaların bir listesini gösterir. Sen kötü niyetli program Autostart devre dışı bırakabilirsiniz.

Download Turbobit
http://turbobit.net/t91iprlu2e0v.html

Download Dlbit
http://dlbit.net/rdnav811mre8.html

Gelen Aramalar:

flash koruma kalkanı kaldırma (2)flaş koruma kalkanı kaldırma (1)