Shadow Defender 1.2.0.355 Final (x86/x64)
Shadow Defender 1.2.0.355 Final (x86/x64) | 2.96 Mb

Shadow Defender PC / kötü niyetli etkinliği ve istenmeyen değişikliklere karşı dizüstü gerçek çevreyi korur kolay kullanımlı güvenlik çözümü (Windows işletim sistemleri için). Shadow Defender ‘Gölge Modu’ denilen sanal ortamda sistem çalıştırabilirsiniz. ‘Gölge Modu’ Lütfen gerçek çevreye hiçbir değişiklik ile sanal ortamda her sistem değişikliği yönlendirir. Eğer kötü niyetli etkinliği ve / veya istenmeyen değişiklikleri yaşıyorsanız, sanki hiçbir şey olmamış gibi, özgün durumuna geri sistem geri yükleme için bir yeniden başlatma gerçekleştirmek. Shadow Defender ile, dosyaları ve klasörleri kalıcı gerçek ortamda kaydedilir belirtmek için esnekliğe sahip. Bu önemli dosya ve klasörleri en etkili ve kolay kullanımlı güvenlik çözümü için bir reboot.Try Shadow Defender sonra tutulmasını sağlar.

Shadow Defender Özellikler:
1. Tüm virüs ve malware önleyin.
2. Güvenle internette dolaşın ve istenmeyen izleri ortadan kaldırır.
3. Gizliliğinizi koruyun.
4. Sistemi duruş ve bakım maliyetlerini ortadan kaldırın.
5. Orijinal durumuna geri sistem geri yükleme için yeniden başlatın.

Shadow Defender Kullanıcılar:
1. Kötü niyetli etkinliği ve istenmeyen değişiklikler ücretsiz bir sistemin yürütülmesi.
2. Güvenli bir ortamda test yazılım ve oyun yüklemeleri.
3. Paylaşılan kullanıcılar tarafından istenmeyen değişiklikler (işyerleri ve eğitim kurumları için uygundur) karşı koruyun.

Ana Sayfa – www.shadowdefender.com

Download Links:

Gelen Aramalar:

shadow defender full (173)shadow defender full indir (59)shadow defender full download (15)shadow defender katılımsız (12)shadow defender indir (11)shadow defender ses açma (1)